django - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Point
ur: نقطہ

en: Line string
ur: لائن سٹرنگ

en: Polygon
ur: پولی گان

en: Multi-point
ur: کثیر النقاط

en: Multi-line string
ur: متعدد لائنوں والا سٹرنگ

en: Multi polygon
ur: ملٹی پولی گان

en: Geometry collection
ur: جیومیٹری کا ذخیرہ

en: No geometry value provided.
ur: کوئی جیومیٹری ویلیو مھیا نھیں کی گئی۔

en: Invalid geometry value.
ur: غلط جیومیٹری ویلیو۔

en: Invalid geometry type.
ur: غلط جیومیٹری ٹائپ

en: An error occurred when transforming the geometry to the SRID of the geometry form field.
ur: جیومیٹری کو جیومیٹری کے فارم کے SRID خانے میں تبدیل کرتے ھوئےکوئی خرابی واقع ھو گئی ھے۔
