django - en to my translation catalogue (41 entries)

en: th
my: မြောက်

en: st
my: မြောက်

en: nd
my: မြောက်

en: rd
my: မြောက်

en: %(value).1f million | %(value).1f million
my[0]: %(value).1f မီလီယံ

en: %(value)s million | %(value)s million
my[0]: %(value)s မီလီယံ

en: %(value).1f billion | %(value).1f billion
my[0]: %(value).1f ဘီလီယံ

en: %(value)s billion | %(value)s billion
my[0]: %(value)s ဘီလီယံ

en: %(value).1f trillion | %(value).1f trillion
my[0]: %(value).1f တရီလျံ

en: %(value)s trillion | %(value)s trillion
my[0]: %(value)s တရီလျံ

en: %(value).1f quadrillion | %(value).1f quadrillion
my[0]: %(value).1f ကွပ်ဒရီလျံ

en: %(value)s quadrillion | %(value)s quadrillion
my[0]: %(value)s ကွပ်ဒရီလျံ

en: %(value).1f quintillion | %(value).1f quintillion
my[0]: %(value).1f ကွင့်တီလျံ

en: %(value)s quintillion | %(value)s quintillion
my[0]: %(value)s ကွင့်တီလျံ

en: %(value).1f sextillion | %(value).1f sextillion
my[0]: %(value).1f ဆက်တီလျံ

en: %(value)s sextillion | %(value)s sextillion
my[0]: %(value)s ဆက်တီလျံ

en: %(value).1f septillion | %(value).1f septillion
my[0]: %(value).1f ဆပ်တီလျံ

en: %(value)s septillion | %(value)s septillion
my[0]: %(value)s ဆပ်တီလျံ

en: %(value).1f octillion | %(value).1f octillion
my[0]: %(value).1f အော့တီလျံ

en: %(value)s octillion | %(value)s octillion
my[0]: %(value)s အော့တီလျံ

en: %(value).1f nonillion | %(value).1f nonillion
my[0]: %(value).1f နိုနီလျံ

en: %(value)s nonillion | %(value)s nonillion
my[0]: %(value)s နိုနီလျံ

en: %(value).1f decillion | %(value).1f decillion
my[0]: %(value).1f ဒက်စီလျံ

en: %(value)s decillion | %(value)s decillion
my[0]: %(value)s ဒက်စီလျံ

en: %(value).1f googol | %(value).1f googol
my[0]: %(value).1f ဂူးဂေါ်

en: %(value)s googol | %(value)s googol
my[0]: %(value)s ဂူးဂေါ်

en: one
my: တစ်

en: two
my: နှစ်

en: three
my: သံုး

en: four
my: လေး

en: five
my: ငါး

en: six
my: ခြောက်

en: seven
my: ခုနစ်

en: eight
my: ရှစ်

en: nine
my: ကိုး

en: today
my: ယနေ့

en: tomorrow
my: မနက်ဖြန်

en: yesterday
my: မနေ့

[ctx: naturaltime]
en: %(delta)s ago
my: %(delta)s အခါက

en: now
my: ယခု

[ctx: naturaltime]
en: %(delta)s from now
my: %(delta)s ယခုမှ
