django - en to af translation catalogue (19 entries)

en: PostgreSQL extensions
af: PostgreSQL-uitbreidings

en: Item %(nth)s in the array did not validate:
af: Item %(nth)s in die skikking kon nie valideer nie:

en: Nested arrays must have the same length.
af: Geneste skikkings moet dieselfde lengte hê.

en: Map of strings to strings/nulls
af: Woordeboek van stringe na stringe/nulls

en: The value of “%(key)s” is not a string or null.
af: Die waarde “%(key)s” is nie 'n string of null nie.

en: Could not load JSON data.
af: Kon nie JSON-data laai nie.

en: Input must be a JSON dictionary.
af: Toevoer moet 'n JSON-woordeboek wees.

en: Enter two valid values.
af: Gee twee geldige waardes.

en: The start of the range must not exceed the end of the range.
af: Die begin van die omvang mag nie die einde van die omvang oorskry nie.

en: Enter two whole numbers.
af: Tik twee heelgetalle in.

en: Enter two numbers.
af: Tik twee getalle in.

en: Enter two valid date/times.
af: Tik twee geldige datum/tydwaardes in.

en: Enter two valid dates.
af: Tik twee geldige datums in.

en: List contains %(show_value)d item, it should contain no more than %(limit_value)d. | List contains %(show_value)d items, it should contain no more than %(limit_value)d.
af[0]: Lys bevat %(show_value)d item, maar moet hoogstens %(limit_value)d bevat.
af[1]: Lys bevat %(show_value)d items, maar moet hoogstens %(limit_value)d bevat.

en: List contains %(show_value)d item, it should contain no fewer than %(limit_value)d. | List contains %(show_value)d items, it should contain no fewer than %(limit_value)d.
af[0]: Lys bevat %(show_value)d item, maar moet minstens %(limit_value)d bevat.
af[1]: Lys bevat %(show_value)d items, maar moet minstens %(limit_value)d bevat.

en: Some keys were missing: %(keys)s
af: Sommige sleutels het ontbreek: %(keys)s

en: Some unknown keys were provided: %(keys)s
af: Sommige onbekende sleutels is voorsien: %(keys)s

en: Ensure that this range is completely less than or equal to %(limit_value)s.
af: Maak seker dat dié omvang heeltemal kleiner of gelyk is aan %(limit_value)s.

en: Ensure that this range is completely greater than or equal to %(limit_value)s.
af: Maak seker dat dié omvang heeltemal groter of gelyk is aan %(limit_value)s.
