django - en to az translation catalogue (19 entries)

en: PostgreSQL extensions
az: PostgreSQL uzantıları

en: Item %(nth)s in the array did not validate:
az: Array-dəki %(nth)s element təsdiqlənə bilmir:

en: Nested arrays must have the same length.
az: İç-içə array-lərin uzunluğu eyni olmalıdır.

en: Map of strings to strings/nulls
az: String-lərin string/null-lara xəritələnmə cədvəli

en: The value of “%(key)s” is not a string or null.
az: “%(key)s” dəyəri string və ya null deyil.

en: Could not load JSON data.
az: JSON məlumat yüklənə bilmir.

en: Input must be a JSON dictionary.
az: Giriş JSON lüğət olmalıdır.

en: Enter two valid values.
az: İki düzgün dəyər daxil edin.

en: The start of the range must not exceed the end of the range.
az: Aralığın başlanğıcı bitişindən böyük ola bilməz.

en: Enter two whole numbers.
az: İki tam rəqəm daxil edin.

en: Enter two numbers.
az: İki rəqəm daxil edin.

en: Enter two valid date/times.
az: İki düzgün tarix/vaxt daxil edin.

en: Enter two valid dates.
az: İki düzgün tarix daxil edin.

en: List contains %(show_value)d item, it should contain no more than %(limit_value)d. | List contains %(show_value)d items, it should contain no more than %(limit_value)d.
az[0]: Siyahıda %(show_value)d element var, ən çox %(limit_value)d ola bilər.
az[1]: Siyahıda %(show_value)d element var, ən çox %(limit_value)d ola bilər.

en: List contains %(show_value)d item, it should contain no fewer than %(limit_value)d. | List contains %(show_value)d items, it should contain no fewer than %(limit_value)d.
az[0]: Siyahıda %(show_value)d element var, ən az %(limit_value)d ola bilər.
az[1]: Siyahıda %(show_value)d element var, ən az %(limit_value)d ola bilər.

en: Some keys were missing: %(keys)s
az: Bəzi açarlar əksikdir: %(keys)s

en: Some unknown keys were provided: %(keys)s
az: Bəzi bilinməyən açarlar təchiz edilib: %(keys)s

en: Ensure that this range is completely less than or equal to %(limit_value)s.
az: Bu aralığın %(limit_value)s və ya daha az olduğuna əmin olun.

en: Ensure that this range is completely greater than or equal to %(limit_value)s.
az: Bu aralığın %(limit_value)s və ya daha böyük olduğuna əmin olun.
