django - en to bg translation catalogue (19 entries)

en: PostgreSQL extensions
bg: PostgreSQL разширения

en: Item %(nth)s in the array did not validate:
bg: Елемент %(nth)s в масива не се валидира:

en: Nested arrays must have the same length.
bg: Вложените масиви трябва да имат еднаква дължина.

en: Map of strings to strings/nulls
bg: Мап от стрингове към стрингове/null-ове

en: The value of “%(key)s” is not a string or null.
bg: Стойността на “%(key)s” не е стринг или null.

en: Could not load JSON data.
bg: Не можа да зареди JSON данни.

en: Input must be a JSON dictionary.
bg: Входните данни трябва да са JSON речник.

en: Enter two valid values.
bg: Въведете две валидни стойности.

en: The start of the range must not exceed the end of the range.
bg: Началото на обхвата не трябва да превишава края му.

en: Enter two whole numbers.
bg: Въведете две цели числа.

en: Enter two numbers.
bg: Въведете две числа.

en: Enter two valid date/times.
bg: Въведете две валидни дати/времена.

en: Enter two valid dates.
bg: Въведете две коректни дати.

en: List contains %(show_value)d item, it should contain no more than %(limit_value)d. | List contains %(show_value)d items, it should contain no more than %(limit_value)d.
bg[0]: Списъкът съдържа %(show_value)d елемент, а трябва да има не повече от %(limit_value)d.
bg[1]: Списъкът съдържа %(show_value)d елемента, а трябва да има не повече от %(limit_value)d.

en: List contains %(show_value)d item, it should contain no fewer than %(limit_value)d. | List contains %(show_value)d items, it should contain no fewer than %(limit_value)d.
bg[0]: Списъкът съдържа %(show_value)d елемент, а трябва да има поне %(limit_value)d.
bg[1]: Списъкът съдържа %(show_value)d елемента, а трябва да има поне %(limit_value)d.

en: Some keys were missing: %(keys)s
bg: Някои ключове липсват: %(keys)s

en: Some unknown keys were provided: %(keys)s
bg: Бяха предоставени някои неизвестни ключове: %(keys)s

en: Ensure that this range is completely less than or equal to %(limit_value)s.
bg: Уверете се, че този обхват е изцяло по-малък от или равен на %(limit_value)s.

en: Ensure that this range is completely greater than or equal to %(limit_value)s.
bg: Уверете се, че интервалът е изцяло по-голям от или равен на %(limit_value)s.
