django - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: PostgreSQL extensions
ca: Extensions de PostgreSQL

en: Item %(nth)s in the array did not validate:
ca: L'element %(nth)s de la matriu no s'ha pogut validar:

en: Nested arrays must have the same length.
ca: Les matrius niades han de tenir la mateixa longitud.

en: Map of strings to strings/nulls
ca: Mapa de cadenes a cadenes/nuls

en: The value of “%(key)s” is not a string or null.
ca: El valor de "%(key)s" no és ni una cadena ni un nul.

en: Could not load JSON data.
ca: No es poden carregar les dades JSON

en: Input must be a JSON dictionary.
ca: L'entrada ha de ser un diccionari JSON

en: Enter two valid values.
ca: Introdueixi dos valors vàlids.

en: The start of the range must not exceed the end of the range.
ca: L'inici del rang no pot excedir el seu final.

en: Enter two whole numbers.
ca: Introduïu dos números enters positius.

en: Enter two numbers.
ca: Introduïu dos números.

en: Enter two valid date/times.
ca: Introduïu dues data/hora vàlides.

en: Enter two valid dates.
ca: Introduïu dos dates vàlides.

en: List contains %(show_value)d item, it should contain no more than %(limit_value)d. | List contains %(show_value)d items, it should contain no more than %(limit_value)d.
ca[0]: La llista conté %(show_value)d element, no n'hauria de tenir més de %(limit_value)d.
ca[1]: La llista conté %(show_value)d elements, no n'hauria de tenir més de %(limit_value)d.

en: List contains %(show_value)d item, it should contain no fewer than %(limit_value)d. | List contains %(show_value)d items, it should contain no fewer than %(limit_value)d.
ca[0]: La llista conté %(show_value)d element, no n'hauria de contenir menys de %(limit_value)d.
ca[1]: La llista conté %(show_value)d elements, no n'hauria de contenir menys de %(limit_value)d.

en: Some keys were missing: %(keys)s
ca: Algunes claus no hi són: %(keys)s

en: Some unknown keys were provided: %(keys)s
ca: S'han facilitat claus desconegudes: %(keys)s

en: Ensure that this range is completely less than or equal to %(limit_value)s.
ca: Asseguri's que aquest rang és completament menor o igual a %(limit_value)s.

en: Ensure that this range is completely greater than or equal to %(limit_value)s.
ca: Asseguri's que aquest rang és completament major o igual a %(limit_value)s.
