django - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: PostgreSQL extensions
fa: ملحقات Postgres

en: Item %(nth)s in the array did not validate:
fa: عضو %(nth)sم آرایه معتبر نیست:

en: Nested arrays must have the same length.
fa: آرایه های تو در تو باید هم سایز باشند

en: Map of strings to strings/nulls
fa: نگاشتی از رشته به رشته/هیچمقدار

en: The value of “%(key)s” is not a string or null.
fa: مقدار "%(key)s" یک رشته حرفی یا null نیست.

en: Could not load JSON data.
fa: امکان بارگزاری  داده های JSON  نیست.

en: Input must be a JSON dictionary.
fa: مقدار ورودی باید یک دیکشنری JSON باشد.

en: Enter two valid values.
fa: دو مقدار معتبر وارد کنید

en: The start of the range must not exceed the end of the range.
fa: مقدار شروع بازه باید از پایان کوچکتر باشد

en: Enter two whole numbers.
fa: دو عدد کامل وارد کنید

en: Enter two numbers.
fa: دو عدد وارد کنید

en: Enter two valid date/times.
fa: دو تاریخ/ساعت معتبر وارد کنید

en: Enter two valid dates.
fa: دو تاریخ معتبر وارد کنید

en: List contains %(show_value)d item, it should contain no more than %(limit_value)d. | List contains %(show_value)d items, it should contain no more than %(limit_value)d.
fa[0]: لیست شامل %(show_value)d مورد است. ولی باید حداکثر شامل %(limit_value)d مورد باشد.
fa[1]: لیست شامل %(show_value)d مورد است. ولی باید حداکثر شامل %(limit_value)d مورد باشد.

en: List contains %(show_value)d item, it should contain no fewer than %(limit_value)d. | List contains %(show_value)d items, it should contain no fewer than %(limit_value)d.
fa[0]: لیست شامل %(show_value)d است، نباید کمتر از %(limit_value)d را شامل شود.
fa[1]: لیست شامل %(show_value)d است، نباید کمتر از %(limit_value)d را شامل شود.

en: Some keys were missing: %(keys)s
fa: برخی کلیدها یافت نشدند: %(keys)s

en: Some unknown keys were provided: %(keys)s
fa: برخی کلیدهای ارائه شده ناشناخته‌اند: %(keys)s

en: Ensure that this range is completely less than or equal to %(limit_value)s.
fa: اطمیمنان حاصل کنید که این رنج، کوچکتر یا برابر با %(limit_value)s است.

en: Ensure that this range is completely greater than or equal to %(limit_value)s.
fa: اطمینان حاصل کنید که رنج، بزرگتر یا برابر با %(limit_value)s است.
