django - en to gd translation catalogue (19 entries)

en: PostgreSQL extensions
gd: Leudachain PostgreSQL

en: Item %(nth)s in the array did not validate:
gd: Cha deach le dearbhadh an nì %(nth)s san arraigh:

en: Nested arrays must have the same length.
gd: Feumaidh an aon fhaid a bhith aig a h-uile arraigh neadaichte.

en: Map of strings to strings/nulls
gd: Mapaichean de shreangan gu sreangan/luachan null

en: The value of “%(key)s” is not a string or null.
gd: Chan eil an luach air %(key)s ’na shreang no null.

en: Could not load JSON data.
gd: Cha deach leinn dàta JSON a luchdadh.

en: Input must be a JSON dictionary.
gd: Feumaidh an t-ion-chur a bhith 'na fhaclair JSON.

en: Enter two valid values.
gd: Cuir a-steach dà luach dligheach.

en: The start of the range must not exceed the end of the range.
gd: Chan fhaod toiseach na rainse a bith nas motha na deireadh na rainse.

en: Enter two whole numbers.
gd: Cuir a-steach dà àireamh shlàn.

en: Enter two numbers.
gd: Cuir a-steach dà àireamh.

en: Enter two valid date/times.
gd: Cuir a-steach dà cheann-là ’s àm dligheach.

en: Enter two valid dates.
gd: Cuir a-steach dà cheann-là dligheach.

en: List contains %(show_value)d item, it should contain no more than %(limit_value)d. | List contains %(show_value)d items, it should contain no more than %(limit_value)d.
gd[0]: Tha %(show_value)d nì air an liosta ach cha bu chòir corr is %(limit_value)d a bhith oirre.
gd[1]: Tha %(show_value)d nì air an liosta ach cha bu chòir corr is %(limit_value)d a bhith oirre.
gd[2]: Tha %(show_value)d nithean air an liosta ach cha bu chòir corr is %(limit_value)d a bhith oirre.
gd[3]: Tha %(show_value)d nì air an liosta ach cha bu chòir corr is %(limit_value)d a bhith oirre.

en: List contains %(show_value)d item, it should contain no fewer than %(limit_value)d. | List contains %(show_value)d items, it should contain no fewer than %(limit_value)d.
gd[0]: Tha %(show_value)d nì air an liosta ach cha bu chòir nas lugha na %(limit_value)d a bhith oirre.
gd[1]: Tha %(show_value)d nì air an liosta ach cha bu chòir nas lugha na %(limit_value)d a bhith oirre.
gd[2]: Tha %(show_value)d nithean air an liosta ach cha bu chòir nas lugha na %(limit_value)d a bhith oirre.
gd[3]: Tha %(show_value)d nì air an liosta ach cha bu chòir nas lugha na %(limit_value)d a bhith oirre.

en: Some keys were missing: %(keys)s
gd: Bha cuid a dh’iuchraichean a dhìth: %(keys)s

en: Some unknown keys were provided: %(keys)s
gd: Chaidh iuchraichean nach aithne dhuinn a shònrachadh: %(keys)s

en: Ensure that this range is completely less than or equal to %(limit_value)s.
gd: Dèan cinnteach gu bheil an rainse seo nas lugha na no co-ionnan ri %(limit_value)s air fad.

en: Ensure that this range is completely greater than or equal to %(limit_value)s.
gd: Dèan cinnteach gu bheil an rainse seo nas motha na no co-ionnan ri %(limit_value)s air fad.
