django - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: PostgreSQL extensions
hu: PostgreSQL kiterjesztések

en: Item %(nth)s in the array did not validate:
hu: A tömb %(nth)s-ik eleme érvénytelen:

en: Nested arrays must have the same length.
hu: A belső tömböknek egyforma hosszúaknak kell lenniük.

en: Map of strings to strings/nulls
hu: String-string/null leképezés

en: The value of “%(key)s” is not a string or null.
hu: A(z) "%(key)s" nem karakterlánc, vagy null.

en: Could not load JSON data.
hu: JSON adat betöltése sikertelen.

en: Input must be a JSON dictionary.
hu: A bemenetnek JSON szótárnak kell lennie.

en: Enter two valid values.
hu: Adjon meg két érvényes értéket.

en: The start of the range must not exceed the end of the range.
hu: A tartomány eleje nem lehet nagyobb a tartomány végénél.

en: Enter two whole numbers.
hu: Adjon meg két egész számot.

en: Enter two numbers.
hu: Adjon meg két számot.

en: Enter two valid date/times.
hu: Adjon meg két érvényes dátumot/időt.

en: Enter two valid dates.
hu: Adjon meg két érvényes dátumot.

en: List contains %(show_value)d item, it should contain no more than %(limit_value)d. | List contains %(show_value)d items, it should contain no more than %(limit_value)d.
hu[0]: A lista %(show_value)d elemet tartalmaz, legfeljebb %(limit_value)d lehetne.
hu[1]: A lista %(show_value)d elemet tartalmaz, legfeljebb %(limit_value)d lehetne.

en: List contains %(show_value)d item, it should contain no fewer than %(limit_value)d. | List contains %(show_value)d items, it should contain no fewer than %(limit_value)d.
hu[0]: A lista %(show_value)d elemet tartalmaz, legalább %(limit_value)d kellene.
hu[1]: A lista %(show_value)d elemet tartalmaz, legalább %(limit_value)d kellene.

en: Some keys were missing: %(keys)s
hu: Néhány kulcs hiányzik: %(keys)s

en: Some unknown keys were provided: %(keys)s
hu: Néhány ismeretlen kulcs érkezett: %(keys)s

en: Ensure that this range is completely less than or equal to %(limit_value)s.
hu: Bizonyosodjon meg róla, hogy a tartomány egésze kevesebb mint %(limit_value)s.

en: Ensure that this range is completely greater than or equal to %(limit_value)s.
hu: Bizonyosodjon meg róla, hogy a tartomány egésze nagyobb mint %(limit_value)s.
