django - en to ky translation catalogue (19 entries)

en: PostgreSQL extensions
ky: PostgreSQL кеңейтүүлөрү

en: Item %(nth)s in the array did not validate:
ky: %(nth)s нерсеси тизмекте туураланган эмес:

en: Nested arrays must have the same length.
ky: Кийишилген тизмектер окшош узундукта болуш керек.

en: Map of strings to strings/nulls
ky: сап -> сап\боштук сөздүгү

en: The value of “%(key)s” is not a string or null.
ky: %(key)sмааниси сап эмес же бош эмес.

en: Could not load JSON data.
ky: JSON берилиши жүктөлбөй жатат.

en: Input must be a JSON dictionary.
ky: Терүү JSON  сөздүгү болуусу керек.

en: Enter two valid values.
ky: Туура кош маани тер.

en: The start of the range must not exceed the end of the range.
ky: Чекебелдин башталышы бүтүшүн ашпоосу керек.

en: Enter two whole numbers.
ky: Туура кош бүтүн сан тер.

en: Enter two numbers.
ky: Кош сан тер.

en: Enter two valid date/times.
ky: Туура кош күн\убак тер.

en: Enter two valid dates.
ky: Туура кош күн тер.

en: List contains %(show_value)d item, it should contain no more than %(limit_value)d. | List contains %(show_value)d items, it should contain no more than %(limit_value)d.
ky[0]: Тизме %(show_value)dнерсе камтыйт, бирок ал %(limit_value)dнерседен ашык камтыбашы керек.

en: List contains %(show_value)d item, it should contain no fewer than %(limit_value)d. | List contains %(show_value)d items, it should contain no fewer than %(limit_value)d.
ky[0]: Тизме %(show_value)dнерсе камтыйт, бирок ал %(limit_value)dнерседен аз камтыбашы керек.

en: Some keys were missing: %(keys)s
ky: Кээ бир ачкытарга %(keys)s жетишпе жатат

en: Some unknown keys were provided: %(keys)s
ky: Кээ бир белгисиз ачкычтар %(keys)s тейлейт

en: Ensure that this range is completely less than or equal to %(limit_value)s.
ky: Чекебел %(limit_value)s дан ашпоосун текшериңиз.

en: Ensure that this range is completely greater than or equal to %(limit_value)s.
ky: Чекебел жок дегенде %(limit_value)s экендигин текшериңиз.
