django - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: PostgreSQL extensions
lv: PostgreSQL paplašinājums

en: Item %(nth)s in the array did not validate:
lv: Masīva %(nth)s elements nav pareizs:

en: Nested arrays must have the same length.
lv: Iekļauto masīvu garumam jābūt vienādam.

en: Map of strings to strings/nulls
lv: Virkņu karte uz virknēm/tukšumiem

en: The value of “%(key)s” is not a string or null.
lv: "%(key)s" vērtība nav teksta rinda vai nulles simbols.

en: Could not load JSON data.
lv: Nevarēja ielādēt JSON datus.

en: Input must be a JSON dictionary.
lv: Ieejošajiem datiem ir jābūt JSON vārdnīcai.

en: Enter two valid values.
lv: Ievadi divas derīgas vērtības.

en: The start of the range must not exceed the end of the range.
lv: Diapazona sākums nedrīkst būt liekāks par beigām.

en: Enter two whole numbers.
lv: Ievadiet divus veselus skaitļus.

en: Enter two numbers.
lv: Ievadiet divus skaitļus.

en: Enter two valid date/times.
lv: Ievadiet divus derīgus datumus/laikus.

en: Enter two valid dates.
lv: Ievadiet divus korektus datumus.

en: List contains %(show_value)d item, it should contain no more than %(limit_value)d. | List contains %(show_value)d items, it should contain no more than %(limit_value)d.
lv[0]: Saraksts satur %(show_value)d ierakstus, bet tam jāsatur ne vairāk kā %(limit_value)d.
lv[1]: Saraksts satur %(show_value)d ierakstu, bet tam jāsatur ne vairāk kā %(limit_value)d.
lv[2]: Saraksts satur %(show_value)d ierakstus, bet tam jāsatur ne vairāk kā %(limit_value)d.

en: List contains %(show_value)d item, it should contain no fewer than %(limit_value)d. | List contains %(show_value)d items, it should contain no fewer than %(limit_value)d.
lv[0]: Saraksts satur %(show_value)d ierakstus, bet tam jāsatur vismaz %(limit_value)d.
lv[1]: Saraksts satur %(show_value)d ierakstu, bet tam jāsatur vismaz %(limit_value)d.
lv[2]: Saraksts satur %(show_value)d ierakstus, bet tam jāsatur vismaz %(limit_value)d.

en: Some keys were missing: %(keys)s
lv: Trūka dažas atslēgas: %(keys)s

en: Some unknown keys were provided: %(keys)s
lv: Tika norādītas dažas nezināmas atslēgas: %(keys)s

en: Ensure that the upper bound of the range is not greater than %(limit_value)s.
lv: Pārliecinieties, ka diapazona augšējā robeža nav lielāka par %(limit_value)s.

en: Ensure that the lower bound of the range is not less than %(limit_value)s.
lv: Pārliecinieties, ka diapazona apakšējā robeža nav mazāka par %(limit_value)s.
