django - en to ms translation catalogue (19 entries)

en: PostgreSQL extensions
ms: Sambungan PoestgreSQL

en: Item %(nth)s in the array did not validate:
ms: item %(nth)s didalam tatasusunan tidak disahkan:

en: Nested arrays must have the same length.
ms: Tatasusunan bersarang haruslah sama panjang.

en: Map of strings to strings/nulls
ms: Suaian rentetan ke rentetan/nulls

en: The value of “%(key)s” is not a string or null.
ms: Nilai "%(key)s" bukan rentetan atau adalah null.

en: Could not load JSON data.
ms: Tidak dapat memuatkan data JSON.

en: Input must be a JSON dictionary.
ms: Input mestilah dalam bentuk kamus JSON.

en: Enter two valid values.
ms: Masukkan dua nilai yang sah.

en: The start of the range must not exceed the end of the range.
ms: Permulaan julat tidak boleh melebihi akhir julat.

en: Enter two whole numbers.
ms: Masukkan dua nombor bulat.

en: Enter two numbers.
ms: Masukkan duan nombor.

en: Enter two valid date/times.
ms: Masukkan dua tarikh.masa yang sah.

en: Enter two valid dates.
ms: Masukkan dua tarikh yang sah.

en: List contains %(show_value)d item, it should contain no more than %(limit_value)d. | List contains %(show_value)d items, it should contain no more than %(limit_value)d.
ms[0]: Senarai mempunyai %(show_value)d perkara, tetapi sepatutnya mempunyai lebih daripada %(limit_value)d.

en: List contains %(show_value)d item, it should contain no fewer than %(limit_value)d. | List contains %(show_value)d items, it should contain no fewer than %(limit_value)d.
ms[0]: Senarai mempunyai %(show_value)d perkara, tetapi ia sepatutnya mempunyai tidak kurang daripaada %(limit_value)d.

en: Some keys were missing: %(keys)s
ms: Sesetengah kunci hilang: %(keys)s

en: Some unknown keys were provided: %(keys)s
ms: Sesetengah kunci yang diberikan tidak diketahui: %(keys)s

en: Ensure that this range is completely less than or equal to %(limit_value)s.
ms: Pastikan julat ini adalah kurang daripada atau sama dengan %(limit_value)s.

en: Ensure that this range is completely greater than or equal to %(limit_value)s.
ms: Pastikan julat ini lebih daripada atau sama dengan %(limit_value)s.
