django - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: PostgreSQL extensions
pl: Rozszerzenia PostgreSQL

en: Item %(nth)s in the array did not validate:
pl: Element %(nth)s w tablicy nie przeszedł walidacji:

en: Nested arrays must have the same length.
pl: Zagnieżdżone tablice muszą mieć tę samą długość.

en: Map of strings to strings/nulls
pl: Mapowanie ciągów znaków na ciągi znaków/nulle

en: The value of “%(key)s” is not a string or null.
pl: Wartość „%(key)s” nie jest ciągiem znaków ani nullem.

en: Could not load JSON data.
pl: Nie można załadować danych JSON.

en: Input must be a JSON dictionary.
pl: Wejście musi być słownikiem JSON.

en: Enter two valid values.
pl: Podaj dwie poprawne wartości.

en: The start of the range must not exceed the end of the range.
pl: Początek zakresu nie może przekroczyć jego końca.

en: Enter two whole numbers.
pl: Podaj dwie liczby całkowite.

en: Enter two numbers.
pl: Podaj dwie liczby.

en: Enter two valid date/times.
pl: Podaj dwie poprawne daty/godziny.

en: Enter two valid dates.
pl: Podaj dwie poprawne daty.

en: List contains %(show_value)d item, it should contain no more than %(limit_value)d. | List contains %(show_value)d items, it should contain no more than %(limit_value)d.
pl[0]: Lista zawiera %(show_value)d element, a nie powinna zawierać więcej niż %(limit_value)d.
pl[1]: Lista zawiera %(show_value)d elementów, a nie powinna zawierać więcej niż %(limit_value)d.
pl[2]: Lista zawiera %(show_value)d elementów, a nie powinna zawierać więcej niż %(limit_value)d.
pl[3]: Lista zawiera %(show_value)d elementów, a nie powinna zawierać więcej niż %(limit_value)d.

en: List contains %(show_value)d item, it should contain no fewer than %(limit_value)d. | List contains %(show_value)d items, it should contain no fewer than %(limit_value)d.
pl[0]: Lista zawiera %(show_value)d element, a powinna zawierać nie mniej niż %(limit_value)d.
pl[1]: Lista zawiera %(show_value)d elementów, a powinna zawierać nie mniej niż %(limit_value)d.
pl[2]: Lista zawiera %(show_value)d elementów, a powinna zawierać nie mniej niż %(limit_value)d.
pl[3]: Lista zawiera %(show_value)d elementów, a powinna zawierać nie mniej niż %(limit_value)d.

en: Some keys were missing: %(keys)s
pl: Brak części kluczy: %(keys)s

en: Some unknown keys were provided: %(keys)s
pl: Podano nieznane klucze: %(keys)s

en: Ensure that the upper bound of the range is not greater than %(limit_value)s.
pl: Upewnij się, że górna granica zakresu nie jest większa niż %(limit_value)s.

en: Ensure that the lower bound of the range is not less than %(limit_value)s.
pl: Upewnij się, że dolna granica zakresu nie jest mniejsza niż %(limit_value)s.
