django - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: PostgreSQL extensions
sk: PostgreSQL rozšírenia

en: Item %(nth)s in the array did not validate:
sk: %(nth)s. položka poľa je neplatná:

en: Nested arrays must have the same length.
sk: Vnorené polia musia mať rovnakú dĺžku.

en: Map of strings to strings/nulls
sk: Mapovanie reťazcov na reťazce/NULL

en: The value of “%(key)s” is not a string or null.
sk: Hodnota s kľúčom "%(key)s" nie je reťazec ani NULL.

en: Could not load JSON data.
sk: Údaje typu JSON sa nepodarilo načítať.

en: Input must be a JSON dictionary.
sk: Vstup musí byť slovník vo formáte JSON.

en: Enter two valid values.
sk: Zadajte dve platné hodnoty.

en: The start of the range must not exceed the end of the range.
sk: Začiatočná hodnota rozsahu nesmie býť vyššia ako koncová hodnota.

en: Enter two whole numbers.
sk: Zadajte dve celé čísla.

en: Enter two numbers.
sk: Zadajte dve čísla.

en: Enter two valid date/times.
sk: Zadajte dva platné dátumy/časy.

en: Enter two valid dates.
sk: Zadajte dva platné dátumy.

en: List contains %(show_value)d item, it should contain no more than %(limit_value)d. | List contains %(show_value)d items, it should contain no more than %(limit_value)d.
sk[0]: Zoznam obsahuje %(show_value)d položku, ale nemal by obsahovať viac ako %(limit_value)d.
sk[1]: Zoznam obsahuje %(show_value)d položku, ale nemal by obsahovať viac ako %(limit_value)d.
sk[2]: Zoznam obsahuje %(show_value)d položku, ale nemal by obsahovať viac ako %(limit_value)d.
sk[3]: Zoznam obsahuje %(show_value)d položku, ale nemal by obsahovať viac ako %(limit_value)d.

en: List contains %(show_value)d item, it should contain no fewer than %(limit_value)d. | List contains %(show_value)d items, it should contain no fewer than %(limit_value)d.
sk[0]: Zoznam obsahuje %(show_value)d položku, ale nemal by obsahovať menej ako %(limit_value)d.
sk[1]: Zoznam obsahuje %(show_value)d položku, ale nemal by obsahovať menej ako %(limit_value)d.
sk[2]: Zoznam obsahuje %(show_value)d položku, ale nemal by obsahovať menej ako %(limit_value)d.
sk[3]: Zoznam obsahuje %(show_value)d položku, ale nemal by obsahovať menej ako %(limit_value)d.

en: Some keys were missing: %(keys)s
sk: Niektoré kľúče chýbajú: %(keys)s

en: Some unknown keys were provided: %(keys)s
sk: Boli zadané neznáme kľúče: %(keys)s

en: Ensure that this range is completely less than or equal to %(limit_value)s.
sk: Hodnota rozsahu musí byť celá menšia alebo rovná %(limit_value)s.

en: Ensure that this range is completely greater than or equal to %(limit_value)s.
sk: Hodnota rozsahu musí byť celá väčšia alebo rovná %(limit_value)s.
