django - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: PostgreSQL extensions
tr: PostgreSQL uzantıları

en: Item %(nth)s in the array did not validate:
tr: Dizilimdeki %(nth)s öğesi doğrulanmadı:

en: Nested arrays must have the same length.
tr: İç içe dizilimler aynı uzunlukta olmak zorunda.

en: Map of strings to strings/nulls
tr: Dizgiler/boşlar olarak dizgilerin eşlemesi

en: The value of “%(key)s” is not a string or null.
tr: “%(key)s” değeri bir dizgi ya da boş değil.

en: Could not load JSON data.
tr: JSON verisi yüklenemedi.

en: Input must be a JSON dictionary.
tr: Bir JSON dizini girilmek zorundadır.

en: Enter two valid values.
tr: Iki geçerli değer girin.

en: The start of the range must not exceed the end of the range.
tr: Aralığın başlangıcı aralığın bitişini aşmamak zorundadır.

en: Enter two whole numbers.
tr: Bütün iki sayıyı girin.

en: Enter two numbers.
tr: İki sayı girin.

en: Enter two valid date/times.
tr: Geçerli iki tarih/saat girin.

en: Enter two valid dates.
tr: Geçerli iki tarih girin.

en: List contains %(show_value)d item, it should contain no more than %(limit_value)d. | List contains %(show_value)d items, it should contain no more than %(limit_value)d.
tr[0]: Liste %(show_value)d öğe içeriyor, %(limit_value)d değerden daha fazla içermemelidir.
tr[1]: Liste %(show_value)d öğe içeriyor, %(limit_value)d değerden daha fazla içermemelidir.

en: List contains %(show_value)d item, it should contain no fewer than %(limit_value)d. | List contains %(show_value)d items, it should contain no fewer than %(limit_value)d.
tr[0]: Liste %(show_value)d öğe içeriyor, %(limit_value)d değerden daha az içermemelidir.
tr[1]: Liste %(show_value)d öğe içeriyor, %(limit_value)d değerden daha az içermemelidir.

en: Some keys were missing: %(keys)s
tr: Bazı anahtarlar eksik: %(keys)s

en: Some unknown keys were provided: %(keys)s
tr: Bazı bilinmeyen anahtarlar verilmiş: %(keys)s

en: Ensure that the upper bound of the range is not greater than %(limit_value)s.
tr: Aralığın üst sınırının %(limit_value)s değerinden büyük olmadığından emin olun.

en: Ensure that the lower bound of the range is not less than %(limit_value)s.
tr: Aralığın alt sınırının %(limit_value)s değerinden az olmadığından emin olun.
