django - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Redirects
af: Aansture

en: site
af: werf

en: redirect from
af: aanstuurvorm

en: This should be an absolute path, excluding the domain name. Example: “/events/search/”.
af: Hierdie moet ’n absolute pad wees met die domeinnaam uitgesluit. Soos byvoorbeeld: “/events/search/”.

en: redirect to
af: stuur aan na

en: This can be either an absolute path (as above) or a full URL starting with a scheme such as “https://”.
af: Hierdie kan òf 'n absolute pad wees (soos bo) òf 'n volledige URL wees wat begin met 'n skema soos "https://".

en: redirect
af: aanstuur

en: redirects
af: aansture
