django - en to ar_DZ translation catalogue (8 entries)

en: Redirects
ar_DZ: إعادات التوجيه

en: site
ar_DZ: موقع

en: redirect from
ar_DZ: إعادة التوجيه من

en: This should be an absolute path, excluding the domain name. Example: “/events/search/”.
ar_DZ: يجب أن يكون هذا مساراً مطلقاً وبدون اسم النطاق. مثال: '/events/search/'.

en: redirect to
ar_DZ: إعادة التوجيه إلى

en: This can be either an absolute path (as above) or a full URL starting with a scheme such as “https://”.
ar_DZ: قد يكون هذا المسار منتهي الصلاحية (كما هو موضح أعلاه) أو أن العنوان له بادئة بصيغة مثل"https://".

en: redirect
ar_DZ: إعادة التوجيه

en: redirects
ar_DZ: إعادات التوجيه
