django - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: redirect from
ast: redireicionáu de

en: This should be an absolute path, excluding the domain name. Example: '/events/search/'.
ast: Esto debería ser un camín absolutu, escluyendo'l nome de dominiu. Exemplu: '/events/search/'.

en: redirect to
ast: redireicionáu a

en: This can be either an absolute path (as above) or a full URL starting with 'http://'.
ast: Esto pue tamién ser un camín absolutu (como enriba) o una URL completa entamando con 'http://'.

en: redirect
ast: redireicionar

en: redirects
ast: redireiciones
