django - en to br translation catalogue (8 entries)

en: Redirects
br: Adkasadennoù

en: site
br: lec'hienn

en: redirect from
br: adkaset eus

en: This should be an absolute path, excluding the domain name. Example: '/events/search/'.
br: An dra-se a rankfe bezañ un hent absolud, en ur dennañ an holl anvioù domani. Da skouer: '/events/search /'.

en: redirect to
br: adkas da

en: This can be either an absolute path (as above) or a full URL starting with 'http://'.
br: An dra-se a c'hall bezañ un hent absolud (evel a-us) pe un URL klok o kregiñ gant 'http://'.

en: redirect
br: adkas

en: redirects
br: adkasoù
