django - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Redirects
cs: Přesměrování

en: site
cs: web

en: redirect from
cs: přesměrovat z

en: This should be an absolute path, excluding the domain name. Example: “/events/search/”.
cs: Toto by měla být absolutní cesta bez domény. Příklad: "/udalosti/hledat/".

en: redirect to
cs: přesměrovat na

en: This can be either an absolute path (as above) or a full URL starting with a scheme such as “https://”.
cs: Toto by měla být buď absolutní cesta (jako výše) nebo plná adresa URL začínající schématem, tedy například "https://".

en: redirect
cs: přesměrování

en: redirects
cs: přesměrování
