django - en to dsb translation catalogue (8 entries)

en: Redirects
dsb: Dalejpósrědnjenja

en: site
dsb: sedło

en: redirect from
dsb: dalejpósrědnjenje wót

en: This should be an absolute path, excluding the domain name. Example: “/events/search/”.
dsb: To by dejało absolutna sćažka byś, mimo domenowego mjenja. Pśikład: „/events/search/“.

en: redirect to
dsb: dalejpósrědnjenje do

en: This can be either an absolute path (as above) or a full URL starting with a scheme such as “https://”.
dsb: To móžo pak absolutna sćažka byś (ako górjejce) pak dopołny URL, kótaryž zachopina se z „https://“.

en: redirect
dsb: dalejpósrědnjenje

en: redirects
dsb: dalejpósrědnjenja
