django - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Redirects
eo: Alidirektigiloj

en: site
eo: retejo

en: redirect from
eo: alidirektigo de

en: redirect to
eo: alidirektigo al

en: redirect
eo: alidirektigilo

en: redirects
eo: alidirektigiloj
