django - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Redirects
fi: Edelleenohjaukset

en: site
fi: sivusto

en: redirect from
fi: ohjaa osoitteesta

en: This should be an absolute path, excluding the domain name. Example: “/events/search/”.
fi: Tässä on käytettävä absoluuttista polkua ilman verkkotunnusta. Esimerkki: "/tapahtumat/haku/".

en: redirect to
fi: ohjaa osoitteeseen

en: This can be either an absolute path (as above) or a full URL starting with a scheme such as “https://”.
fi: Tässä on käytettävä joko absoluuttista polkua (kuten yllä) tai täydellistä URL-osoitetta joka alkaa skeemalla (esim. "https://").

en: redirect
fi: edelleenohjaus

en: redirects
fi: edelleenohjaukset
