django - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Redirects
gl: Redireccións

en: site
gl: sitio

en: redirect from
gl: orixe da redirección

en: This should be an absolute path, excluding the domain name. Example: “/events/search/”.
gl: Ten que ser unha ruta absoluta, sen o nome de cominio. Por exemplo: “/eventos/busca/”.

en: redirect to
gl: destino da redirección

en: This can be either an absolute path (as above) or a full URL starting with a scheme such as “https://”.
gl: Pode ser unha ruta absoluta (coma a de enriba) ou un URL completo que empece por “https://”.

en: redirect
gl: redirección

en: redirects
gl: redireccións
