django - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Redirects
he: הפניות

en: site
he: אתר

en: redirect from
he: הפניה מ

en: This should be an absolute path, excluding the domain name. Example: “/events/search/”.
he: זה אמור להיות נתיב מלא, ללא שם המתחם. לדוגמה: “/events/search/”.

en: redirect to
he: הפניה אל

en: This can be either an absolute path (as above) or a full URL starting with “http://”.
he: זה אמור להיות נתיב מלא (כנ"ל) או URL מלא המתחיל ב־“http://‎”.

en: redirect
he: הפניה

en: redirects
he: הפניות
