django - en to ia translation catalogue (8 entries)

en: Redirects
ia: Redirectiones

en: site
ia: sito

en: redirect from
ia: formulario de redirection

en: This should be an absolute path, excluding the domain name. Example: '/events/search/'.
ia: Isto debe esser un cammino absolute, excludente le nomine de dominio. Exemplo: '/eventos/recerca'.

en: redirect to
ia: rediriger a

en: This can be either an absolute path (as above) or a full URL starting with 'http://'.
ia: Isto pote esser o un cammino absolute (como supra) o un URL complete comenciante con 'http://'.

en: redirect
ia: redirection

en: redirects
ia: redirectiones
