django - en to kab translation catalogue (6 entries)

en: Redirects
kab: Iceggiɛen

en: site
kab: asmel

en: redirect from
kab: yettwaceggeɛ seg

en: redirect to
kab: aceggeɛ ar

en: redirect
kab: aceggeɛ

en: redirects
kab: iceggiɛen
