django - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Redirects
lv: Pārvirzīšanas

en: site
lv: vietne

en: redirect from
lv: pārvirzīt(redirect) no

en: This should be an absolute path, excluding the domain name. Example: “/events/search/”.
lv: Tam jābūt absolūtajam ceļam, atskaitot domēna vārdu. Piemēram: "/notikumi/meklet/".

en: redirect to
lv: pārvirzīt(redirect) uz

en: This can be either an absolute path (as above) or a full URL starting with a scheme such as “https://”.
lv: Šis var būt vai nu absolūtais ceļš (kā augstāk), vai pilnais URL, kas sākas ar "https://".

en: redirect
lv: pārvirzīt

en: redirects
lv: pārvirzījumi
