django - en to ms translation catalogue (8 entries)

en: Redirects
ms: Lencongan-lencongan

en: site
ms: laman

en: redirect from
ms: borang lencongan

en: This should be an absolute path, excluding the domain name. Example: “/events/search/”.
ms: Ini sepatutnya laluan mutlak, tidak termasuk nama domain. Contoh: "/peristiwa/cari/"

en: redirect to
ms: Lencong ke

en: This can be either an absolute path (as above) or a full URL starting with a scheme such as “https://”.
ms: Ini boleh menjadi laluan mutlak (seperti diatas) atau URL penuh bermula dengan skema seperti "https://".

en: redirect
ms: lencongan

en: redirects
ms: lencongan-lencongan
