django - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Redirects
nn: Omadresseringar

en: site
nn: nettstad

en: redirect from
nn: omadresser frå

en: This should be an absolute path, excluding the domain name. Example: “/events/search/”.
nn: Dette bør vere ein fullstendig sti utan domenenavn. Døme: “/hendingar/finn/”.

en: redirect to
nn: omadresser til

en: This can be either an absolute path (as above) or a full URL starting with a scheme such as “https://”.
nn: Dette kan enten vere ein fullstendig sti (som over), eller ei fullstendig nettadresse som startar med eit skjema som “https://”.

en: redirect
nn: omadressering

en: redirects
nn: omadresseringar
