django - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Redirects
sk: Presmerovania

en: site
sk: sídlo

en: redirect from
sk: presmerovať z

en: This should be an absolute path, excluding the domain name. Example: “/events/search/”.
sk: Toto by sa mala byť absolútna cesta bez názvu domény. Napríklad: “/events/search/”.

en: redirect to
sk: presmerovať na

en: This can be either an absolute path (as above) or a full URL starting with a scheme such as “https://”.
sk: Toto môže byť buď absolútna cesta (ako vyššie), alebo úplné URL začínajúce schémou ako “http://”.

en: redirect
sk: presmerovanie

en: redirects
sk: presmerovania
