django - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Redirects
sl: Preusmeritve

en: site
sl: stran

en: redirect from
sl: preusmeri iz

en: This should be an absolute path, excluding the domain name. Example: '/events/search/'.
sl: Pot mora biti navedena absolutno in brez imena domene. Primer: '/events/search/'.

en: redirect to
sl: preusmeri na

en: This can be either an absolute path (as above) or a full URL starting with 'http://'.
sl: Pot je lahko navedena absolutno (kot zgoraj) ali pa kot popoln naslov URL, začet z 'http://'.

en: redirect
sl: preusmeri

en: redirects
sl: preusmeritve
