django - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Redirects
sq: Ridrejtime

en: site
sq: sajt

en: redirect from
sq: ridrejtim prej

en: This should be an absolute path, excluding the domain name. Example: “/events/search/”.
sq: Ky do të duhej të ishte shteg absolut, pa emrin e përkatësisë. Për shembull: “/ngjarje/kërkim/”.

en: redirect to
sq: ridrejtim te

en: This can be either an absolute path (as above) or a full URL starting with a scheme such as “https://”.
sq: Ky mund të jetë ose një shteg absolut (si më sipër), ose një URL e plotë që fillon me një skemë të tillë si “http://”.

en: redirect
sq: ridrejtim

en: redirects
sq: ridrejtime
