django - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Redirects
sr: Преусмеравања

en: site
sr: сајт

en: redirect from
sr: преусмерен са

en: This should be an absolute path, excluding the domain name. Example: “/events/search/”.
sr: Ово треба да буде апсолутна путања, искључујући име домена. Пример: “/events/search/”.

en: redirect to
sr: преусмери ка

en: This can be either an absolute path (as above) or a full URL starting with a scheme such as “https://”.
sr: Ово може да буде апсолутна путања (као изнад) или потпун URL који почиње са шемом као нпр. “https://”.

en: redirect
sr: преусмеравање

en: redirects
sr: преусмеравања
