django - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Redirects
sv: Omdirigeringar

en: site
sv: webbplats

en: redirect from
sv: omdirigera från

en: This should be an absolute path, excluding the domain name. Example: “/events/search/”.
sv: Detta bör vara en absolut sökväg utan domännamnet. Exempel: '/handelser/sok/'.

en: redirect to
sv: omdirigera till

en: This can be either an absolute path (as above) or a full URL starting with a scheme such as “https://”.
sv: Detta kan vara antingen en absolut sökväg (som ovan) eller en fullständig URL som börjar med 'https://'.

en: redirect
sv: omdirigera

en: redirects
sv: omdirigeringar
