django - en to tg translation catalogue (6 entries)

en: Redirects
tg: Самтдигаркунӣ(Redirects)

en: site
tg: сомона

en: redirect from
tg: Самтдигаркунӣ аз

en: redirect to
tg: Самтдигаркунӣ ба

en: redirect
tg: самтдигаркунӣ

en: redirects
tg: самтдигаркунӣ
