django - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Sessions
az: Seanslar

en: session key
az: seans açarı

en: session data
az: seansın məlumatları

en: expire date
az: bitmə tarixi

en: session
az: seans

en: sessions
az: seanslar
