django - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Sessions
bg: Сесии

en: session key
bg: ключ на сесията

en: session data
bg: данни от сесията

en: expire date
bg: дата на изтичане на валидност

en: session
bg: сесия

en: sessions
bg: сесии
