django - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Sessions
cy: Sesiynau

en: session key
cy: allwedd sesiwn

en: session data
cy: data sesiwn

en: expire date
cy: dyddiad terfyn

en: session
cy: sesiwn

en: sessions
cy: sesiynau
