django - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Sessions
eo: Seancoj

en: session key
eo: seanco-ŝlosilo

en: session data
eo: seanco-datumo

en: expire date
eo: senvalidiĝ-dato

en: session
eo: seanco

en: sessions
eo: seancoj
