django - en to hsb translation catalogue (6 entries)

en: Sessions
hsb: Posedźenja

en: session key
hsb: posedźenski kluč

en: session data
hsb: posedźenske daty

en: expire date
hsb: datum spadnjenja

en: session
hsb: posedźenje

en: sessions
hsb: posedźenja
