django - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Sessions
hy: Սեսսիաներ

en: session key
hy: սեսսիայի բանալի

en: session data
hy: սեսսիայի տվյալներ

en: expire date
hy: պիտանիության ժամկետը

en: session
hy: սեսսիա

en: sessions
hy: սեսսիաներ
