django - en to kab translation catalogue (6 entries)

en: Sessions
kab: Tiɣimiyin

en: session key
kab: tasarutt n tɣimit

en: session data
kab: isefka n tɣimit

en: expire date
kab: azemz n tgara

en: session
kab: tiɣimit

en: sessions
kab: tiɣimiyin
