django - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Sessions
kk: Сессиялар

en: session key
kk: сессия кілті

en: session data
kk: сессия деректері

en: expire date
kk: мерзімі аяқталу уақыты

en: session
kk: сессия

en: sessions
kk: сессиялар
