django - en to km translation catalogue (5 entries)

en: session key
km: លេខសំគាល់​រយះពេល​ពិនិត្យ​ចូល

en: session data
km: ទិន្នន័យរយះពេល​ពិនិត្យ​ចូល

en: expire date
km: ហួសពេលកំណត់

en: session
km: រយះពេល​ពិនិត្យ​ចូល

en: sessions
km: រយះពេល​ពិនិត្យ​ចូល
