django - en to ky translation catalogue (6 entries)

en: Sessions
ky: Отурумдар

en: session key
ky: отурум ачкычы

en: session data
ky: отурум берилиши

en: expire date
ky: мөөнөтү

en: session
ky: отурум

en: sessions
ky: отурумдар
