django - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Sessions
mn: Session-ууд

en: session key
mn: session түлхүүр

en: session data
mn: session өгөгдөл

en: expire date
mn: дуусах хугацаа

en: sessions
mn: session-ууд
