django - en to ms translation catalogue (6 entries)

en: Sessions
ms: Sesi-sesi

en: session key
ms: Kunci sesi

en: session data
ms: Data sesi

en: expire date
ms: Tarikh tamat tempoh

en: session
ms: sesi

en: sessions
ms: sesi-sesi
