django - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Sessions
my: ကြားကာလများ

en: session key
my: ကြားကာလသော့

en: session data
my: ကြားကာလအချက်အလက်

en: expire date
my: သက်တမ်းကုန်နေ့စွဲ

en: session
my: ကြားကာလ

en: sessions
my: ကြားကာလများ
