django - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Sessions
pl: Sesje

en: session key
pl: klucz sesji

en: session data
pl: dane sesji

en: expire date
pl: data wygaśnięcia sesji

en: session
pl: sesja

en: sessions
pl: sesje
